-45%

ORIGINAL! Зарядний пристрій RivaCase USB, 1 порт White (VA4211 W00 (White)) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
285 ₴
157 ₴
- В наявності
- Код: 237467-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Універсальний автомобільний зарядний пристрій RivaCase VA4211 W00 сумісний з усіма моделями мобільних пристроїв, що використовують USB порт для заряджання своїх акумуляторів.
Особливості:
- Універсальний автомобільний зарядний пристрій сумісний з усіма моделями мобільних пристроїв, що використовують USB порт для заряджання.
- Захист від перевантажень і короткого замикання.
- Компактні розміри.
- Негорючий пластик корпусу.
- Ергономічний дизайн і спеціальна нековзна поверхня корпусу виключає ковзання пальців рук і забезпечує комфортне використання.
- Особливий тип поверхні захищає корпус від подряпин і зберігає вигляд нового виробу тривалий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VA4211 W00 (White) |
| Вихідний струм | 1 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | вага товару: 0.016 кг, вхідна напруга: 12-24 В, вихідна напруга: 5 В, потужність: 5 Вт, розміри: 56 x 25 x 25 мм |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 5 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 1 A |
| Мoдель | USB, 1 порт White |
| Призначення | Універсальне |
| Особливості | Захист від короткого замикання |
| Харчування | прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴



