
ORIGINAL! Ніж Morakniv Eldris Light Duty Gray (13843) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 296 ₴
1 037 ₴
- В наявності
- Код: 369392-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Morakniv Eldris - нова компактна і універсальна модель в лінійці туристичних ножів Morakniv Outdoor. Завдяки невеликим габаритним розмірам і малій вазі, ніж Eldris не займе багато місця і може бути розміщений в кишені куртки, брюк, рюкзака або сумки. Клинок довжиною 56 мм виготовлений зі шведської нержавіючої сталі Sandvik 12C27, має «скандинавські спуски», оброблений методами "стоунвош" і сатинування. Виведена кромка на обуху ножа призначена для спрощення висікання іскор з кресала. Рукоять виготовлена з міцних полімерів. Для запобігання ковзання і підвищення комфорту в утриманні, рукоять має гумове покриття, а також текстуровану вставку всередині. Отвір в тильній частині рукояті передбачено для кріплення темляка.
Нові моделі Eldris позбулися комбінованої заточки, зберігши скандинавські спуски. Крім того, клинок тепер полірований. Сталь клинка збереглася, як і в перших моделях - 12С27.
Дизайн рукояті залишився без змін і виконаний з посиленого скловолокном нейлону. Але колірна гамма тепер в пастельних і приємних тонах.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте, поява плям є хімічною реакцією стали і не є браком або гарантійний випадком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13843 |
| Тип ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 59 мм |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка стали | Sandvik-12C27 |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | Eldris Light Duty Gray |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Особливості | отвір під темляк, піхви |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Швеція |
| Країна реєстрації бренда | Швеція |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 57-58 HRC |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 1 037 ₴

