-40%
ORIGINAL! Фільтр салону DENCKERMANN M110737K - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
487 ₴
292 ₴
- В наявності
- Код: 968109-01-MegaTorg
ORIGINAL! Фільтр салону DENCKERMANN M110737K - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.uaВ наявності
487 ₴292 ₴
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
вугільний, Довжина - 240 мм, Ширина - 237.5 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M110737K |
| Вид | вугільний |
| Висота | 30 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 240 мм |
| Мoдель | M110737K |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 237.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴

