-25%

ORIGINAL! Свічка запалювання Denso FC16HR-Q8 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 176 ₴
882 ₴
- В наявності
- Код: 552367-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M12 x 1, Довжина різьби - 26.5 мм, Відстань між електродами - 0.8 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - платина, з пласким сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FC16HR-Q8 |
| Виробник | Denso |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Матеріал електрода | Платина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FC16HR-Q8 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | FC16HR-Q8 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M12 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴

