
ORIGINAL! Ніж Morakniv 546 stainless steel (12241) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
772 ₴
502 ₴
- В наявності
- Код: 156501-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Ніж MORA 546 (12241) - знаменитий шведський ніж в новому дизайні. Серія 500 - це універсальні робочі ножі для використання в будь-яких умовах. Ніж Mora Basic 546 прийняв нове обличчя і отримав новий номер 12241. Оновлена MORA 546 отримала більш ергономічну рукоятку, яка забезпечує ідеальний захоплення і витримує ударні навантаження і захищає пальці рук.
Упори на гарде і в навершии гарантують безпечне використання. Доступні версії з клинком, як з вуглецевої сталі або сталі Sandvik 12C27. Ніж Mora 546 оснастили міцним лезом з нержавіючої сталі. Довжина клинка - 91 мм, товщина обуха - 2 мм. Ніж MORA 546 (12241), як і більшість ножів Mora of Sweden, комплектується ножнами, які також отримали новий дизайн. На ножнах є спеціальна кліпса, яка дозволятиме з'єднувати кілька штук разом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 117 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12241 |
| Тип ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | Sandvik-12C27 |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | 546 stainless steel |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Особливості | ножны |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Швеція |
| Країна реєстрації бренда | Швеція |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 57-58 HRC |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 502 ₴


