-20%

ORIGINAL! Ніж Cold Steel Leathemeck Mini TP (CS-39LSAA) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 636 ₴
1 309 ₴
- В наявності
- Код: 448486-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Leatherneck Mini - це зменшена копія ножів з популярної серії Leatherneck. Так само, як і «старші брати», випускається з трьома профілями клинків Clip Point, Spear Point (двосічний) і Tanto Point. Викувані зі сталі 8Cr13MoV. Рукоять зручна, з фірмового матеріалу Kray-Ex, з масивним навершям і отвором для темляка. Чохол - Secure-Ex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 91 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-39LSAA |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина колодки | 82 мм |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Kray-Ex |
| Мoдель | Leathemeck Mini TP |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Особливості | отвір під темляк |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Форма клинка | tanto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴


