-35%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.A68.00 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
760 ₴
494 ₴
- В наявності
- Код: 638413-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 345 мм, Ширина - 93 мм, Висота - 78 мм
Довжина - 345 мм, Ширина - 93 мм, Висота - 78 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.A68.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.A68.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.A68.00 |
| Застосування | mercedes-benz c-class (w205), mercedes-benz c-class t-model (s205) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

