-35%

ORIGINAL! Фільтр салону Denso DCF508P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
574 ₴
373 ₴
- В наявності
- Код: 612358-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
звичайний, Довжина - 390 мм, Ширина - 150 мм, Висота - 26 мм
звичайний, Довжина - 390 мм, Ширина - 150 мм, Висота - 26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF508P |
| Виробник | Denso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF508P |
| Вид | звичайний |
| Висота | 26 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 390 мм |
| Мoдель | DCF508P |
| Країна виробництва | Японія |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴

