-45%

ORIGINAL! Лампочка Philips ESSLEDCandle 6W 620lm E27 827 B35NDFRRCA (929002970607) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
349 ₴
192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 499684-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 6 днів
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - E27, споживана потужність - 6 Вт, колірна температура - 3500 К, 220-240 В
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - E27, споживана потужність - 6 Вт, колірна температура - 3500 К, 220-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929002970607 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | ESSLEDCandle 6W 620lm E27 827 B35NDFRRCA |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Споживана потужність | 6 Вт Вт |
| Термін експлуатації | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | свеча |
| Колірна температура | 3500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

