-20%

ORIGINAL! Картридж Printermayin HP CLJ Enterprise 500 M551, CE402A, Yellow (PTCE402A) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 863 ₴
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 323465-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
лазерний, неоригінальний, Yellow, Сумісність - HP
лазерний, неоригінальний, Yellow, Сумісність - HP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PrinterMayin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTCE402A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 1 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CLJ Enterprise 500 M551, CE402A, Yellow |
| Оригінальний аналог | CE402A |
| Сумісність із моделями | HP CLJ Enterprise 500 M551 |
| Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Yellow |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴

