
ORIGINAL! Картридж Printermayin HP CF214A (PTCF214A) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 932 ₴
1 642 ₴
- Готово до відправки
- Код: 218832-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Картридж PRINTERMAYIN HP CF214A (PTCF214A) був спеціально розроблений для точної сумісності з Вашим пристроєм і відповідає максимально високим стандартам. Він дозволяє використовувати весь потенціал вашого лазерного принтера забезпечуючи отримання відбитків професійної якості, а також максимальну продуктивність Вашої оргтехніки.
Картридж PRINTERMAYIN HP CF214A (PTCF214A) надасть Вам виключно високу якість друку, рівномірне покриття носія і насичено чорні кольори при друці чорно-білих документів. Фахівці компанії розробили цей сумісний картридж відповідно до світових стандартів якості і надійності - це кращий за своїми характеристиками картридж. Завдяки своїй винятковій надійності ці картриджі забезпечують безперебійну роботу і дозволяють знизити витрати на витратні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PrinterMayin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTCF214A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CF214A |
| Оригінальний аналог | CF214A |
| Сумісність із моделями | HP LJ M712, HP LJ M725 |
| Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 642 ₴


