-50%

ORIGINAL! Акумулятор 18500 1000mAh, LiFePO4, TipTop, 3.2V, Blue Vipow (IFR18500-600mAhTT) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
204 ₴
102 ₴
- Готово до відправки
- Код: 988839-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Типорозмір - 18500, електрохімічна система - літій-іонна (Li-ion), Ємність - 1000mAh, Кількість в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Напруга | 3.2 В |
| Типорозмір | 18500 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IFR18500-600mAhTT |
| Гарантія, міс | 6 |
| Місткість | 1000mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | Blue, 3.2V, TipTop, LiFePO4, 18500 1000mAh |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | дешеві |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Синій |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

