
ORIGINAL! Фільтр салону Profit 1521-2121 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
780 ₴
507 ₴
- В наявності
- Код: 533107-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Салонний фільтр 1521-2121 від компанії Profit буде ідеальною заміною для оригінальної деталі при плановому технічному обслуговуванні автомобіля. Даний фільтр класифікується, як вугільний фільтр і має такі розмірності: Висота – 12 мм, Ширина – 99.5 мм и Довжина – 251 мм. Profit 1521-2121 має відмінну сумісність з відомими марками автомобілів. Форма і габарити даної моделі відповідають оригінальної деталі, що дозволяє безпроблемно встановити салонний фільтр в посадочне місце автомобіля. Салонний фільтр 1521-2121 виготовляється відповідно до сучасних вимог і передових технологій, все це підтверджено відповідними сертифікатами якості продукту. Досягати максимальної ефективності протягом усього терміну експлуатації дозволяють перевірені, високоякісні видаткові матеріали, які використовуються у виробництві. Купуючи салонні фільтри Profit, ви отримуєте продукцію високої якості за вигідною ціною. Своєчасна заміна салонного фільтра сприяє видаленню неприємних запахів з системи кондиціонування і дозволяє знижувати запотівання скла в холодну погоду, а також захистить дихальну систему водія і пасажирів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1521-2121 |
| Виробник | Profit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1521-2121 |
| Вид | вугільний |
| Висота | 12 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 251 мм |
| Мoдель | 1521-2121 |
| Країна виробництва | Чехия |
| Ширина | 99, 5 мм |
- Ціна: 507 ₴

