-45%

ORIGINAL! Зарядний пристрій Gembird 2 USB-A 5V/2.4A (12W) white (TA-UC-2A12-01) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
320 ₴
176 ₴
- В наявності
- Код: 810398-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Зарядний пристрій Gembird 2 USB-A 5V/2.4A (12W) white (TA-UC-2A12-01) — це надійний та універсальний помічник для вашої техніки. Він створений, щоб забезпечити швидке та стабільне заряджання ваших смартфонів, екшн-камер, TWS навушників та інших USB-пристроїв. Завдяки підтримці подвійного USB-порту, ви зможете заряджати одразу два пристрої, що значно заощаджує ваш час.
Особливої уваги заслуговує зручність використання: просто підключіть адаптер до мережі та насолоджуйтеся безперебійним живленням ваших гаджетів. Максимальний вихідний струм 2.4 А та потужність 12 Вт роблять цей зарядний пристрій ефективним та здатним задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів.
Виріб виконаний у стильному білому кольорі, який чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі. Якість матеріалів забезпечує довговічність, а компактний дизайн робить цей зарядний пристрій незамінним у подорожах або в повсякденному використанні. Gembird — це ваш надійний партнер для заряджання, який піклується про комфорт та безпеку вашої електроніки.
Зарядний пристрій Gembird 2 USB-A 5V/2.4A (12W) white (TA-UC-2A12-01) — це надійний та універсальний помічник для вашої техніки. Він створений, щоб забезпечити швидке та стабільне заряджання ваших смартфонів, екшн-камер, TWS навушників та інших USB-пристроїв. Завдяки підтримці подвійного USB-порту, ви зможете заряджати одразу два пристрої, що значно заощаджує ваш час.
Особливої уваги заслуговує зручність використання: просто підключіть адаптер до мережі та насолоджуйтеся безперебійним живленням ваших гаджетів. Максимальний вихідний струм 2.4 А та потужність 12 Вт роблять цей зарядний пристрій ефективним та здатним задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів.
Виріб виконаний у стильному білому кольорі, який чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі. Якість матеріалів забезпечує довговічність, а компактний дизайн робить цей зарядний пристрій незамінним у подорожах або в повсякденному використанні. Gembird — це ваш надійний партнер для заряджання, який піклується про комфорт та безпеку вашої електроніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA-UC-2A12-01 |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 2 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 12 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Мoдель | 2 USB-A 5V/2.4A (12W) white |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴






