-55%

ORIGINAL! Лампочка Vestum MR16 8W 3000K 220V GU10 (1-VS-1507) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
153 ₴
69 ₴
- В наявності
- Код: 990853-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Світлодіодна лампа Vestum 1-VS-1507 потужністю 8 Вт дає 750 Лм. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, вона дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Лампа має тепле світло, що робить її підходящою для спалень, дитячих та настільних ламп. Цоколь GU10 підходить для точкових світильників.IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-265 В, і запобігає пульсації. Лампа несумісна з диммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу, безперебійну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | 1-VS-1507 |
| Висота | 55 мм см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Мoдель | MR16 8W 3000K 220V GU10 |
| Особливості | енергоефективність 80% (A+) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Форм-фактор | гриб |
| Колір колби | опаловий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 65 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

