-35%

ORIGINAL! Фільтр салону KOLBENSCHMIDT 50014813 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
766 ₴
498 ₴
- В наявності
- Код: 612507-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014813 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014813 |
| Вид | вугільний |
| Висота | 35 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 267 мм |
| Мoдель | 50014813 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴

