-40%

ORIGINAL! Скло захисне 2E 2.5D Lenovo Yoga Tab Plus 12.7" (2025) Transparent (2E-LN-YTPL-LT2.5D-CL) — Якість! Гарантія!
760 ₴
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 990511-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін відправлення 4 дні
Прозоре загартоване скло з міцністю 9H, повним проклеюванням на дисплеї та заокругленими 2.5D-гранями. Олеофобне покриття легко очищається від плям і відбитків пальців, а продумана форма дає змогу використовувати скло разом із чохлом.
Прозоре загартоване скло з міцністю 9H, повним проклеюванням на дисплеї та заокругленими 2.5D-гранями. Олеофобне покриття легко очищається від плям і відбитків пальців, а продумана форма дає змогу використовувати скло разом із чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-LN-YTPL-LT2.5D-CL |
| Тип покриття | глянсове |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 2.5D Lenovo Yoga Tab Plus 12.7" (2025) Transparent |
| Особливості | 100% прозорий, не спотворює передавання кольору за будь-якого освітлення, надійно без бульбашок фіксує скло на екрані, уФ-стабільний клей низької в'язкості, товщина 0.33 мм, твердість 9Н |
| Підходить для планшетів із діагоналлю | 12.7" |
| Сумісність із брендом | Lenovo |
| Сумісність із моделями | Lenovo Yoga Tab Plus 12.7" (2025) |
| Спосіб наклеювання | на клейкій основі |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір рамки | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴




