-55%

ORIGINAL! Лампочка Electrum C37 60W E27 (A-IC-0019) - Качество! Гарантия! MegaTorg.com.ua
53 ₴
24 ₴
- Готово к отправке
- Код: 596955-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 7 дней
Лампочка Electrum C37 60W E27 (A-IC-0019) – це стандартна лампа розжарювання, призначена для побутового освітлення.
Основні характеристики:
- Потужність: 60 Вт
- Тип цоколя: E27 (стандартний цоколь)
- Форма: C37 (свічка)
- Напруга: 220-240 В
- Термін служби: До 1000 годин
- Колір світла: Теплий білий
Ця лампа забезпечує приємне тепле освітлення, ідеально підходить для використання у відкритих світильниках та люстрах у домашньому інтер'єрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Тип лампы | Накаливания |
| Цветовая температура | 4000К |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 35 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 520 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A-IC-0019 |
| Высота | 92 мм см |
| Гарантия, мес | 12 |
| Мoдель | C37 60W E27 |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Потребляемая мощность | 60 Вт Вт |
| Срок службы | 1 000 часов |
| Страна производства | Китай |
| Тип колбы | прозрачный |
| Тип цоколя | E27 |
| Угол рассеивания | 240 ° |
| Форм-фактор | свеча |
| Эквивалент мощности лампы накаливания | 60 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴

