-35%

ORIGINAL! Фільтр салону KOLBENSCHMIDT 50014574 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
582 ₴
378 ₴
- В наявності
- Код: 419369-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
BMW 1-SERIES(F20/21) 11->, 3-SERIES(F30/31) 12->
BMW 1-SERIES(F20/21) 11->, 3-SERIES(F30/31) 12->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014574 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Сумісність з моделлю | 3-Series, 1-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014574 |
| Висота | 40 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 248 мм |
| Мoдель | 50014574 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

