-35%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.217.00 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
558 ₴
363 ₴
- В наявності
- Код: 638510-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Висота - 91 мм, Внутрішній діаметр - 205 мм, Зовнішній діаметр - 265 мм
Висота - 91 мм, Внутрішній діаметр - 205 мм, Зовнішній діаметр - 265 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.217.00 |
| Виробник | UFI |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.217.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.217.00 |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴

