-35%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля Champion CAF100814P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
565 ₴
367 ₴
- В наявності
- Код: 612201-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Довжина - 266,5 мм, Ширина - 212,5 мм, Висота - 68 мм
Довжина - 266,5 мм, Ширина - 212,5 мм, Висота - 68 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100814P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAF100814P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 266, 5 мм |
| Мoдель | CAF100814P |
| Застосування | audi a4 b6 кабріолет (8h7), seat exeo st (3r5), audi a4 b7 кабелеолет (8he) seat exeo (3 r2), audi a4 b7 avant (8ed), audi a4 b7 (8ec), audi a4 b6 avant (837) |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 212, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴

