-35%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля ASHIKA 20-05-531 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
546 ₴
355 ₴
- В наявності
- Код: 532478-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Фільтр повітряний
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-531 |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 184.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-05-531 |
| Висота | 53, 5 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 20-05-531 |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

