-40%

ORIGINAL! Фільтр салону Champion CCF0357 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
565 ₴
339 ₴
- В наявності
- Код: 612348-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
звичайний, Довжина - 210 мм, Ширина - 240 мм, Висота - 30 мм
звичайний, Довжина - 210 мм, Ширина - 240 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCF0357 |
| Виробник | Champion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCF0357 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 30 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 210 мм |
| Мoдель | CCF0357 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴

