-40%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322039 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
455 ₴
273 ₴
- В наявності
- Код: 532520-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Виконання фільтру - панельний, Довжина - 250 мм, Ширина - 155 мм, Висота - 42 мм
Виконання фільтру - панельний, Довжина - 250 мм, Ширина - 155 мм, Висота - 42 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322039 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1322039 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | J1322039 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴

