-40%

ORIGINAL! Повітряний фільтр для автомобіля ASHIKA 20-08-832 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
452 ₴
271 ₴
- В наявності
- Код: 532479-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Фільтр повітряний
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-08-832 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-08-832 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 20-08-832 |
| Застосування | FIAT SEDICI (189_)SUZUKI SX4 (EY, GY), SUZUKI SX4 Ліфтбек (GY, RW), SUZUKI SX4 S-CROSS (JY), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI VITARA (LY) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴

