-45%

ORIGINAL! Фільтр салону Denso DCF497P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
435 ₴
239 ₴
- В наявності
- Код: 419291-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
FIAT BRAVO II, STILO, LANCIA DELTA III
FIAT BRAVO II, STILO, LANCIA DELTA III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF497P |
| Виробник | Denso |
| Сумісність з моделлю | Bravo |
| Сумісність з маркою | Lancia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF497P |
| Висота | 21 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 230 мм |
| Мoдель | DCF497P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

