-45%

ORIGINAL! Фільтр салону ASHIKA 21-SB-SB0 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
431 ₴
237 ₴
- В наявності
- Код: 612340-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
звичайний, Довжина - 211 мм, Ширина - 185 мм, Висота - 31,2 мм
звичайний, Довжина - 211 мм, Ширина - 185 мм, Висота - 31,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-SB-SB0 |
| Виробник | ASHIKA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21-SB-SB0 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 31, 2 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 211 мм |
| Мoдель | 21-SB-SB0 |
| Країна виробництва | Італія |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

