-40%

ORIGINAL! Фільтр салону Wixfiltron WP6836 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
553 ₴
332 ₴
- В наявності
- Код: 419621-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
PEUGEOT 405 7/92->
PEUGEOT 405 7/92->
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | WP6836 |
| Висота | 30 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 271 мм |
| Мoдель | WP6836 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴

