-35%

ORIGINAL! Фільтр салону Denso DCF562P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
685 ₴
445 ₴
- В наявності
- Код: 419301-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
TOYOTA/PEUGEOT/CITROEN AYGO / 107 / C1 2005 - 2014
TOYOTA/PEUGEOT/CITROEN AYGO / 107 / C1 2005 - 2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF562P |
| Виробник | Denso |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF562P |
| Висота | 44 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 214 мм |
| Мoдель | DCF562P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴

