-40%

ORIGINAL! Фільтр салону Denso DCF474P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
520 ₴
312 ₴
- В наявності
- Код: 419278-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
FORD FOCUS 98-04, TRANSIT CONNECT 02-
FORD FOCUS 98-04, TRANSIT CONNECT 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF474P |
| Виробник | Denso |
| Сумісність з моделлю | Focus, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF474P |
| Висота | 30 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 350 мм |
| Мoдель | DCF474P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴

