-40%

ORIGINAL! Фільтр салону Denso DCF569P - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
472 ₴
283 ₴
- В наявності
- Код: 419305-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
HYUNDAI/KIA IX20 / VENGA 2010->
HYUNDAI/KIA IX20 / VENGA 2010->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF569P |
| Виробник | Denso |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF569P |
| Висота | 20 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 230 мм |
| Мoдель | DCF569P |
| Країна виробництва | Бангладеш |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

