-35%

ORIGINAL! Фільтр салону Valeo 715745 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
586 ₴
381 ₴
- В наявності
- Код: 419578-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
FORD RANGER 2012 (11/11>), MAZDA BT-50 II (11/11>)
FORD RANGER 2012 (11/11>), MAZDA BT-50 II (11/11>)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715745 |
| Виробник | Valeo |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 715745 |
| Висота | 30 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 233, 5 мм |
| Мoдель | 715745 |
| Країна виробництва | Франція |
| Ширина | 214, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴

