-30%

ORIGINAL! Ремінь ГРМ Gates 5539 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 006 ₴
704 ₴
- В наявності
- Код: 471843-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5539 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5539 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1295 мм |
| Кількість зубців | 136 шт |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5539 |
| Застосування | lada 110 (2110), lada 111 (2111), lada 112 (2112), lada kalina седан (1118) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 25, 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴

