-35%

ORIGINAL! Фільтр салону Blue Print ADJ132505 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
622 ₴
404 ₴
- В наявності
- Код: 419209-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
ROVER LR030219
ROVER LR030219
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ132505 |
| Виробник | Blue Print |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADJ132505 |
| Висота | 26, 5 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 217 мм |
| Мoдель | ADJ132505 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 196 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

