-25%

ORIGINAL! Ремінь ГРМ CONTITECH CT799 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 121 ₴
841 ₴
- В наявності
- Код: 472323-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT799 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1076 мм |
| Кількість зубців | 113 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Honda |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | CT799 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴



