-20%

ORIGINAL! Ремінь ГРМ Gates 5214XS - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 580 ₴
1 264 ₴
- В наявності
- Код: 471720-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5214XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5214XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1229 мм |
| Кількість зубців | 129 шт. |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5214XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴

