-20%

ORIGINAL! Ремінь ГРМ Gates 5699XS - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 565 ₴
1 252 ₴
- В наявності
- Код: 471905-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Volvo, Кількість зубців - 130 шт, Довжина - 1238 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Volvo, Кількість зубців - 130 шт, Довжина - 1238 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5699XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5699XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1238 мм |
| Кількість зубців | 130 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Volvo |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5699XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴

