-20%

ORIGINAL! Ремінь ГРМ CONTITECH CT986 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 420 ₴
1 136 ₴
- В наявності
- Код: 472383-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 3 дні
Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat, Кількість зубців - 140 шт, Довжина - 1334 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat, Кількість зубців - 140 шт, Довжина - 1334 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Fiat, Toyota, Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT986 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1334 мм |
| Кількість зубців | 140 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Citroen, Fiat, Peugeot, Toyota |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | CT986 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴



